. Zwiększ kontrast
A- A A+
zmień wielkość czcionki
INFO 24:

Zarządy Osiedli

 

 

Zarządy Osiedli

kandencja 2015 - 2019


Osiedle Nr 1 - ulice:
Batalionów Chłopskich, Kołobrzeska, Kościuszki, Lipowa, 3 Marca, Plac Lotników, Plac Jana Pawła II, Polna, Reymonta, Spółdzielcza
Zarząd Osiedla nr 1
- Monika Babiak – Przewodnicząca
- Lucyna Szafran – Zastępca Przewodniczącej
- Zbigniew Faltynowski- Członek Zarządu Osiedla


Osiedle Nr 2 - ulice:
Armii Krajowej, Bolesława Chrobrego, Brawo, Cmentarna, Emilii Gierczak, Generała Aleksandra Zawadzkiego, Jesienna, Ks. Jerzego Popiełuszki, Letnia, Osiedle Chrobrego, Plac Sybiraków, Pogodna, Różana, Słoneczna, Spacerowa, Tęczowa, Wiejska, Wiosenna, Zduńska, Zimowa
Zarząd Osiedla nr 2
- Wiesław Wyganowski – Przewodniczący
- Władysław Kizielewicz- Zastępca Przewodniczącego
- Krystyna Rosa- Członek Zarządu


Osiedle Nr 3 - ulice:
Dobra Rycerskie, Drawska, Lekarska, Nowomiejska, Podgórna, Podmiejska, Wczasowa, Żeromskiego
Zarząd Osiedla nr 3
- Barbara Bujak -  Przewodnicząca
- Zbigniew Barszcz- Zastępca Przewodniczącego
- Władysław Nowak - Członek Zarządu

Osiedle Nr 4 - ulice:
Bolesława Krzywoustego, Grodzka, Krótka, Plac Konstytucji 3 Maja, Łączna, 1 Maja, Mieszka l, Nad Regą, Niedziałkowskiego, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Podwale, Słowiańska, Sportowa, Wenedów
- Lucyna Dziewiatowska – Przewodnicząca
- Maria Kozak - Zastępca Przewodniczącej
- Małgorzata Staszewska - Członek Zarządu

Osiedle Nr 5 - ulice:
Cicha, Dobra, Jarzębinowa, Józefa Piłsudskiego, Kombatantów Polskich, Połczyńska, Spokojna, Wojska Polskiego
- Anna Skalska – Przewodnicząca
- Ewa Tokarska - Zastępca Przewodniczącej
- Monika Stachowicz – Członek Zarządu
- Renata Szott – Członek Zarządu


Osiedle Nr 6 - ulice:
Aleksandra Fredry, Cypriana Norwida, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego, Juliana Tuwima, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mickiewicza, Mikołaja Reja, Miła, Nowa, Parkowa, Słowackiego, Władysława Broniewskiego, Zofii Nałkowskiej
- Aneta Ogińska - Przewodnicząca
- Edward Dzieruk -Zastępca Przewodniczącego
- Jan Borkowski – Członek Zarządu


Osiedle Nr 7 - ulice:
Bydgoska, Chełmińska, Energetyków, Gdańska, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Katowicka, Koszalińska, Krakowska, Łąkowa, Łokietka, Olsztyńska, Opolska, Pocztowa, Pomorska, Poznańska, Szczecińska, Toruńska, Walki Młodych, Warszawska, Wileńska, Wrocławska
- Mirosław Dereń – Przewodniczący
- Zbigniew Piskorz - Zastępca Przewodniczącego
- Marian Korsak – Członek Zarządu
- Zbigniew Buda- Członek Zarządu
- Eugeniusz Piotrowski - Członek Zarządu


Osiedle Nr 8 - ulice:
Boczna, Jurija Gagarina, Lotnicza, Szturmowców, Tałdykina, Żwirki i Wigury

- Grzegorz Orawiec – Przewodniczący
- Wojciech Mlak- Zastępca Przewodniczącego
- Tomasz Burzyński – Członek Zarządu
- Żaneta Osińska - Członek Zarządu
- Halina Skiba - Członek Zarządu

 

UM Świdwin
Urząd Miasta Świdwin,
Pl. Konstytucji 3 Maja 1, 78-300 Świdwin, pow. świdwiński, woj. zachodniopomorskie
tel.: (94) 36520 11 (12, 13, 14), fax: (94) 3652283, email: ratusz@swidwin.pl, http://www.swidwin.pl
NIP: 6722003749, Regon: 330920825
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI